Orzechy nerkowca - Naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
13,64 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
56,32 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,44 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - wędzona papryka - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Rozmiar W 320Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2317kJ/553kcal |
| Tłuszcze | 43,85g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 30,19g |
| w tym cukry | 5,91 g |
| Błonnik | |
| Białka | 18,22 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Nerkowiec |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617913314 |
Nowość
Organiczny
Orzechy nerkowca 200 g ORGANICZNE DENNREE
Dočasně nedostupné
25,42 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca BIO 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,67 zł
Orzechy nerkowca pestki naturalne 75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,05 zł
Orzechy nerkowca - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,10 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca prażone 100 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,48 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca 400 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,30 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
92,04 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
