Orzechy pistacjowe - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
13,64 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
56,32 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Pistacje są doskonałym źródłem tłuszczów, które zawierają około 48%, białek 20%, węglowodanów 27% i błonnika około 10%. Zawierają również witaminy z grupy B, A, E, wapń, fosfor, potas, miedź i żelazo. Pistacje zawierają również fitosterole i karotenoidy. Przyczyniają się do obniżenia złego cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi, a wręcz przeciwnie – wzmacniają dobry cholesterol.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2376kJ/567kcal |
| Tłuszcze | 44,82g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,46g |
| Węglowodany | 29,38g |
| w tym cukry | 7,74 g |
| Błonnik | |
| Białko | 20,95 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pistacja |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617900529 |
Wskazówka
Pistacje - prażone, solone + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 16,79 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
