Orzeźwiający syrop cytrynowy - SUGAR STOP 650g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Syrop kokosowy 250 ml/345 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,56 zł
Syrop miodowy z miłorzębu, melisy i dziurawca 280g ZDROWY WIEK
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,37 zł
Syrop miodowy z kwiatów bzu czarnego 280g ZDROWY WIEK
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,37 zł
Organiczny
Syropowy kluskowaty ból gardła – znowu dobry! 250ml BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,33 zł
Syrop Premium IMBIR - KWIAT STARSZEGO STARU - DEI 485ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,77 zł
Opis szczegółowy produktu
Syrop powstaje ze zrównoważonej kombinacji prostych cukrów owocowych, substancji słodzących z rośliny Stevia (glikozydy stewiolowe), bazy owocowej i aromatu. Ma pyszny słodki smak, wysoką słodycz w małych ilościach i łatwo i szybko się rozpuszcza. Nie podnosi poziomu cukru we krwi. Nie zawiera cukru buraczanego i ma bardzo niską wartość kaloryczną. Odpowiedni dla dzieci i matek karmiących, nawet w okresie odchudzania.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 59,50kJ/14,20kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 3,50g |
| w tym cukry | 3,50g |
| w tym cukry | 3,50 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0 g |
| Sól | <0,1 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syropy |
|---|---|
| Waga: | 0.65 kg |
| EAN: | 8594187600044 |
Organiczny
Syrop z agawy BIO light premium - Naturalny 350ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,35 zł
Kitl Syrop z czarnego bzu 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,61 zł
Rabat
8,90 zł
–8 %
Syrop kukurydziany - Naturalny 540g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
Syrop ziołowy - pokrzywa - Monastery officina 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,35 zł
Syrop Golden Sweetening - SUGAR STOP 670g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,82 zł
Syrop ziołowy - imbir - Apteka Klasztorna 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,25 zł
Syrop ziołowy - babka lancetowata - Apteka klasztorna 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,35 zł
Organiczny
Syrop klonowy klasy A 250 ml BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,32 zł
Polewa z cykorii TRUSKAWKA - 330g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,32 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
