Otręby owsiane - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Gryka Dennree 500 g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,42 €
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g SERNIK EKOLOGICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 €
Organiczny
Naturalny ryż basmati bez ziaren. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,24 €
SHINODE Japoński ryż do sushi Premium Original Zielony 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,47 €
Organiczny
2,28 €
–21 %
Kasza bulgur gryczana 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,78 €
Nowość
Organiczny
Dennree Proso 1kg ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,55 €
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 500 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,57 €
Nowość
Organiczny
Ryż do risotto 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,91 €
Nowość
Organiczny
Ryż Arche Sushi 500g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,25 €
Opis szczegółowy produktu
Otręby owsiane pomagają uzupełnić dietę składającą się głównie z rafinowanej żywności o błonnik. Zawierają cenne minerały i witaminy, zwłaszcza te z grupy B. Co zaskakujące, otręby owsiane są bardzo smaczne nawet w stanie suchym i z powodzeniem można je dodawać do musli i wypieków, do których dodają więcej błonnika.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1543kJ/368kcal |
| Tłuszcze | 9,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 47,80g |
| w tym cukry | 1,20 g |
| Błonnik | 16,10 g |
| Białko | 14,90 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010319105 |
Polenta kukurydziana instant - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,67 €
Organiczny
Kasza kukurydziana ekologiczna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,16 €
Organiczny
Amarantus 500 g ORGANICZNY ORGANICZNY NIEORGANICZNY + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,70 €
Bułka tarta kukurydziana - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,83 €
Kasza manna orkiszowa - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,26 €
Bułka tarta z kukurydzy i ciecierzycy - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,04 €
Organiczny
Kasza bulgur orkiszowa 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,45 €
Bułka tarta kukurydziana specjalna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,05 €
Kasza orkiszowa naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,14 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
