Tofu naturalne - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Łubin tempeh BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,48 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,31 zł
Opis szczegółowy produktu
Sprzedawane w wadze podzielnej przez 100g (-20g), cena podana za 100gWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 561kJ/134kcal |
| Tłuszcze | 7,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,10g |
| Węglowodany | 2,00g |
| w tym cukry | 1,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 14,00 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tofu i tempeh |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 2908983001770 |
Tofu czosnkowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,33 zł
Tofu warzywne - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,23 zł
Wskazówka
Klopsiki z tofu - Sunfood 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,08 zł
Wskazówka
Tofu marynowane - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,23 zł
Tofu ziołowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,78 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
