Tofu SEAFOO Różowy filet - Lunter 180g
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,73 zł
Organiczny
Jogurt biały wiejski 400 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 549kJ/132kcal |
| Tłuszcze | 7,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 2,50g |
| w tym cukry | 0,70 g |
| Błonnik | 1,00 g |
| Białka | 13,00 g |
| Sól | 0,90 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017259638 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Organiczny
Pij jogurt lassi z puree truskawkowo-malinowym 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,68 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,83 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
