Tofu wędzone - WELLWELL 180g
Produkty powiązane
9,94 zł
–2 %
Gnocchi ryżowe bezglutenowe - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,73 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,15 zł
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,77 zł
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,03 zł
Rama crema roślinna alternatywa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,01 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 595kJ/142kcal |
| Tłuszcze | 7,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,40g |
| Węglowodany | 3,00g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | 0,70 g |
| Białka | 14,70 g |
| Sól | 1,50 g |
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594191741764 |
Grillowane Tofu Słodko-Chilli - Lunter 180g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,12 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,14 zł
Pasta Paté de Tofu ŻURAWINA o przedłużonej trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,23 zł
Vítovo kimči veganské nepálivé - ViK product 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,98 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Shmaky duże - NATURALNE 1kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,33 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
