Torba combo - Soco 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Tabliczka czekolady. Oparzenia STEVIĄ. pomarańcza bez skórki cukier 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Batonik musli z jagodami, polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Tabliczka czekolady. Oparzenia STEVIĄ. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Batonik zbożowy z kokosem w cieście kak. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1921kJ/459kcal |
| Tłuszcze | 19,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11,70g |
| Węglowodany | 58,00g |
| w tym cukry | 45,00 g |
| Błonnik | 3,00 g |
| Białka | 11,00 g |
| Sól | 0,09 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tabliczki czekolady |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594027770371 |
Organiczny
Batonik czekoladowy Vivani Nugat z kawałkami wafli 40 g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,60 zł
Batonik ryżowy z komosą ryżową w mlecznej czekoladzie 18g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,12 zł
Organiczny
Batonik czekoladowo-śliwkowy Lifebar 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Batonik owsiany gigant BELGIJSKA CZEKOLADA I KARMEL - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Marcipánová tyčinka s čokoládou a koňakem - Anthon Berg 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,17 zł
Organiczny
BIOTR4262378221104
Batonik owsiany gigant CZEKOLADA + CHIPSY CZEKOLADOWE - Ma baker 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy nugatowy z orzechami ekologicznymi VIVANI 35 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,60 zł
Batonik owocowy Frutabela - wegański - z soją, malinami w polewie czekoladowej bez cukru - Fructal + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
4,66 zł
Organiczny
Batonik czekoladowy Lifebar RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
