Torebka z prosa o smaku wiśniowym bez glutenu, mleka i jajek - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,65 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,80 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Kolejny produkt z rodziny naszych bezglutenowych, bezjajecznych i bezmlecznych wypieków nadziewanych, w tym przypadku sprawdzona wiśnia w wersji XL - taštičkaááá.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1426kJ/341kcal |
| Tłuszcze | 7,72g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,50g |
| Węglowodany | 77,40g |
| w tym cukry | 30,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,96 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595617913819 |
Sušenky vánoční s vlašskými ořechy a kořením bezlepkové 100 g BIO ZEMANKA
Dočasně nedostupné
11,86 zł
Organiczny
Ciasteczka orkiszowe z czekoladą mleczną 150 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,67 zł
ČERNICA - celozrnné sušenky s ostružinovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Kasza gryczana z pomarańczą - Naturalna 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,42 zł
Ciasteczka zbożowe pełnoziarniste - Nature Line 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,38 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
