Umepasta - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Sirup citron - zázvor s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,21 zł
Sirup rakytník - pomeranč s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,66 zł
Organiczny
Syrop kokosowy 250 ml/345 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 154 kJ / 36 kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 8,10g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0g |
| Sól | 21,20g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron i pesto |
|---|---|
| Waga: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595617901113 |
Pesto chili z papryczek chili - The Pelikans 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,30 zł
Organiczny
Pasta chrzanowa z jabłkami 125 g BIO FREE FARM + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
19,04 zł
Rabat
10,86 zł
–6 %
Pasta krewetkowa HAU LOC MAM TOM 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,12 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
