VegiSteak halo - grillujemy 2szt - VEGAN - VETO 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,46 zł
Rama crema roślinna alternatywa 31% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,90 zł
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,45 zł
Opis szczegółowy produktu
Produkt na bazie tofu, który przypomina popularną cypryjską specjalność – ser halloumi. Nie rozpływa się na grillu ani na patelni, lecz przyjemnie tężeje, a jego serowy smak rozwija się podczas smażenia. Z pewnością znajdzie zastosowanie także w wielu przepisach na dania na zimno. Doskonale smakuje grillowany, w sałatkach, w tortilli, na przystawkach, na szaszłykach lub jako burger.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 546kJ/130kcal |
| Tłuszcze | 10,70g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,70g |
| Węglowodany | 3,30g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,50 g |
| Sól | 2,60 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Alternatywy mięsne i kiełbaski roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010512315 |
Białko jajeczne z czosnkiem - bezglutenowe - Shmaky 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,91 zł
Wskazówka
Seitan specjalny z warzywami - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,20 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
