Wędliny wiejskie - kiełbasa warzywna - Salve Natura 200g
Produkty powiązane
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,16 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Organiczny
Łubin tempeh BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 907,40kJ/216,70kcal |
| Tłuszcze | 11,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,01g |
| Węglowodany | 8,97g |
| w tym cukry | 2,59 g |
| Błonnik | 1,32 g |
| Białko | 18,80 g |
| Sól | 1,54 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Alternatywy mięsne i kiełbaski roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595206500321 |
Wskazówka
Kiełbasy dobre - kiełbasa warzywna - Salve Natura 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,20 zł
Frankfurterki wędzone z białek roślinnych 180 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Nowość
Organiczny
Kiełbaski pszenne chorizo 130g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
