Wegański baton proteinowy Zielona linia - czekolada i mandarynka - Tekmar 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
6,77 zł
Batonik zbożowy z kokosem w cieście kak. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Batonik zbożowy z jabłkiem. i wkrótce. w jodze. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1616kJ/387cal |
| Tłuszcze | 15,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11,00g |
| Węglowodany | 28,00g |
| w tym cukry | 17,00 g |
| Błonnik | 20,00 g |
| Białka | 25,00 g |
| Sól | 0,60 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony proteinowe |
|---|---|
| Waga: | 0.08 kg |
| EAN: | 8585004502962 |
Baton BIAŁKO I MAGNEZ 20% - STRACCIATELLA - Tekmar 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Baton proteinowy z galaretką wiśniową w polewie kakaowej - Juicy - 23% BIAŁKA I TAURYNY - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,33 zł
Baton proteinowy o smaku czekoladowym z ziarnami kakaowca w czekoladzie - Big Bar 700g
Dočasně nedostupné
65,10 zł
Wegański baton proteinowy Zielona linia - ziarna kakaowca - Tekmar 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,92 zł
Tyčinka proteinová s nugátem z lískových ořechů v čokoládě veganská 40 g BIO ROO´BAR
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,45 zł
Baton proteinowy o smaku truskawkowym, bez cukru. 50g MAXSPORT
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Baton LOW CARB 25% chipsy proteinowe Wanilia - Topnatur 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,01 zł
Baton proteinowy z galaretką truskawkową w polewie kakaowej - Juicy - 23% BIAŁKA I TAURYNY - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,33 zł
Organiczny
Roo'bar Baton proteinowy z orzechami arachidowymi 40 g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,91 zł
Koktajl proteinowy - bezglutenowy - Celita 45g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,38 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
