Wino różowe bezalkoholowe odmianowe - Syrah - Vintense 750ml
Produkty powiązane
Vilcacora - wino lecznicze na odporność z ekstraktem z amazońskiej winorośli Uncaria Tomentosa - Dr. Uczta 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
45,91 zł
Stara Dama - grzane wino 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
15,33 zł
Wino śliwkowe CHOYA srebrno-białe 10% 500ml
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,84 zł
Opis szczegółowy produktu
2023 roku wino otrzymało odznakę Prague Gold w konkursie Prague Wine Trophy. Powstaje przy użyciu unikalnej technologii dealkoholizacji, która polega na wytwarzaniu go z klasycznego wina alkoholowego, a następnie usuwaniu z niego alkoholu pod koniec produkcji. Oznacza to, że smak i jakość zostają zachowane w porównaniu z innymi markami, które od początku produkują wino bezalkoholowe. Zalecana temperatura serwowania: 6 - 8 °C Gatunek wina: Syrah Kolor wina: RóżowyWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 76kJ/18kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 4,10g |
| w tym cukry | 4,10 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje alkoholowe |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 5415270100292 |
Wino bezalkoholowe musujące - Blanc - Vintense 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,90 zł
KOOK SOON DANG wino ryżowe Makgeoli - brzoskwiniowe 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,45 zł
Organiczny
Wino czerwone Merlot niesiarkowane 0,75 l BIO STELLAR ORGANICS
Dočasně nedostupné
36,73 zł
Wino różowe bezalkoholowe odmianowe - Syrah - Vintense 200ml
Dočasně nedostupné
14,77 zł
Wino czerwone bezalkoholowe odmianowe - Merlot - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,72 zł
Wino śliwkowe BIAŁY KRÓLIK 750ml
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,98 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
