Wiórki kokosowe 200 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Orzechy pekan + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,81 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Organiczny
Kasztany gotowane, obrane, pakowane próżniowo 200 g BIO ARDECHE MARRONS
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,65 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - wędzona papryka - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Orzechy kokosowe, z których pozyskujemy nasz wiórek kokosowy, uprawiane są w tradycyjny, ekologiczny sposób. Orzechy kokosowe rozłupuje się, usuwa brązową skórkę, ściera, poddaje działaniu pary wodnej i delikatnie suszy. Wiórki kokosowe wykorzystujemy nie tylko do pieczenia i gotowania, do jogurtów, musli i deserów, ale także do azjatyckich mieszanek curry i innych wytrawnych potraw.
WAGA: 200 g
KRAJ POCHODZENIA: Sri Lanka/Filipiny
OSTRZEŻENIE DLA ALERGIKÓW: Produkt nie zawiera śladowych ilości alergenów.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 2876 kJ/698 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 68 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 64 g |
| Węglowodany | 10 g |
| w tym cukry | 7,3 g |
| Błonnik | 11 g |
| Białko | 6,8 g |
| Sól | 0,03 g |
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Suszony starty kokos. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

CZ-BIO-001
Produkcja rolna poza UE

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Orzech kokosowy |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594052880243 |
Wiórki kokosowe - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Wskazówka
Organiczny
Płatki kokosowe - chipsy BIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 10,32 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe ekologiczne 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,93 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe 100 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,92 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe organiczne 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,56 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe ekologiczne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,70 zł
Organiczny
Ekologiczne wiórki kokosowe 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,60 zł
Organiczny
Ekologiczne wiórki kokosowe 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
