Wiórki kokosowe - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Orzechy pekan + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,81 zł
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
13,64 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Orzeszki ziemne solone prażone - karmel solony - Mogyi 130g
Dočasně nedostupné
6,54 zł
56,32 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2765kJ/660kcal |
| Tłuszcze | 64,53g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 57,22g |
| Węglowodany | 23,65g |
| w tym cukry | 7,35 g |
| Błonnik | |
| Białka | 6,88 g |
| Sól | 0,037 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Orzech kokosowy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010318351 |
Organiczny
Wiórki kokosowe ekologiczne 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,93 zł
Wskazówka
Organiczny
Płatki kokosowe - chipsy BIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 10,32 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe 100 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,92 zł
Organiczny
Ekologiczne wiórki kokosowe 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,60 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe 400 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
15,25 zł
Organiczny
Ekologiczne wiórki kokosowe 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,20 zł
Organiczny
Wiórki kokosowe ekologiczne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,70 zł
Wskazówka
Organiczny
Wiórki kokosowe 150 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,82 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
