Włoski makaron Calamarata bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Makaron kukurydziany FILINI (włoski makaron) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,37 zł
Włoski makaron z farszem Tortelli Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Włoski makaron z nadzieniem Mezzelune Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Organiczny
Makaron spaghetti pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Opis szczegółowy produktu
Włoski makaron bezglutenowy, rzemieślniczy, w różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,30 g |
| w tym Cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 7g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457602656434 |
Makaron instant ramen 250 g BIO MISSES & MISTER MIE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,77 zł
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Filini - vlasové nudle - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,50 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal czarny organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,06 zł
Nowość
Organiczny
Makaron literki 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
