Włoski makaron Spaghettoni bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Organiczny
Makaron fusilli z semoliny ze szpinakiem 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
11,80 zł
Włoskie makarony ROLLS (filet) bezglutenowe - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,48 zł
Włoski makaron z farszem Tortelli Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Organiczny
Makaron pełnoziarnisty Sedanini z kaszy manny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,78 zł
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Spaghetti z czarnej fasoli 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,80 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Duże, niepokrojone, grube, jak domowy makaron, spaghetti nadaje się do wielu przepisów, od zwykłych pomidorów i bazylii po najbardziej wyrafinowane odmiany, od pesto po sos anchois, do dań wielkich szefów kuchni i w bezglutenowej wersji makaronu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,30 g |
| w tym Cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 7g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457607859434 |
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Těstoviny pohankové bez lepku - Fusilli - vřetena - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,69 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Włoski makaron z nadzieniem Mezzelune Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Těstoviny z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,69 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
