Woda kokosowa organiczna - Cocoxim 330ml
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,33 €
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,82 €
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,33 €
Opis szczegółowy produktu
100% organiczna woda kokosowa powstaje z najwyższej jakości młodych, zielonych kokosów. Organiczna woda kokosowa COCOXIM nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani tłuszczów. Organiczna woda kokosowa COCOXIM nie jest wytwarzana z koncentratu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 64kJ/15kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 4,00g |
| w tym cukry | 3,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 0g |
| Sól | 0,04g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Woda i woda mineralna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8938507849155 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Woda funkcjonalna Vitality lime&mint - Fructal 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,09 €
Organiczny
FOCO tetrapak - 100% organiczna woda kokosowa 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,93 €
Organiczny
FOCO tetrapak - 100% organiczna woda kokosowa 1L
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,11 €
Woda funkcjonalna Detox pomarańcza i imbir - Fructal 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,09 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
