Wodorosty Arame - Naturalne 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Wodorosty - kombu 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,29 zł
Opis szczegółowy produktu
Glony są wysokiej jakości i najłatwiej przyswajalnym źródłem łatwostrawnych białek i węglowodanów. Dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i są cenione za wysoką zawartość minerałów. Stosuje się je do zup, dań warzywnych i roślin strączkowych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 131kJ/32kcal |
| Tłuszcze | 0,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 2,00g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,80g |
| Sól | 0,38g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Suszone grzyby i algi |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595617900802 |
Nowość
Organiczny
34,53 zł
–1 %
Arche Dulse algi 40g organiczne
Dočasně nedostupné
33,85 zł
Wskazówka
Algi Dulse - Clearspring 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,12 zł
Wodorosty Nori - płatki - Naturalne 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,31 zł
3,10 zł
–7 %
DONGWON Kimmy przekąska z wodorostów - wasabi 2,7 g
Dočasně nedostupný
2,87 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
