Wodorosty Nori - Clearspring Plasterki 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Galaretka z alg 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,78 zł
Nowość
Organiczny
34,53 zł
–1 %
Arche Dulse algi 40g organiczne
Dočasně nedostupné
33,85 zł
Organiczny
Płatki Wakame organiczne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,14 zł
Wskazówka
Organiczny
Wodorosty Dulse 100 g BIO ALGAMAR
Skladem (expedice 1-5 dní)
84,13 zł
Opis szczegółowy produktu
Glony są wysokiej jakości i najłatwiej przyswajalnym źródłem łatwostrawnych białek i węglowodanów. Dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i są cenione za wysoką zawartość minerałów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1297kJ/311kcal |
| Tłuszcze | 4,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,50g |
| Węglowodany | 2,70g |
| w tym cukry | 1,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 47,00 g |
| Sól | 1,00 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Suszone grzyby i algi |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 5021554001065 |
Wodorosty Nori - płatki - Naturalne 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,31 zł
Wskazówka
Algi Dulse - Clearspring 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,12 zł
Nowość
Organiczny
Pieczarki krojone w zalewie 280 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,86 zł
Wskazówka
Wodorosty - kombu 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,29 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
