Zakwas gryczany ekologiczny bezglutenowy - Naturalny 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka instant Royal quinoa biała BIO - bezglutenowa - Naturalna 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,91 zł
Organiczny
Mąka z czarnej komosy ryżowej BIO - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,55 zł
Organiczny
Mąka instant z czarnej komosy ryżowej Royal BIO - Andean Valley 350g
Dočasně nedostupné
10,55 zł
Organiczny
Mąka instant z komosy ryżowej Royal White BIO bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 350g
Dočasně nedostupné
10,55 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1594kJ/376kcal |
| Tłuszcze | 3,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,90g |
| Węglowodany | 67,00g |
| w tym cukry | 8,10g |
| Błonnik | 4,20g |
| Białka | 14,00g |
| Sól | 0g |
| Kategoria: | Zakwas i drożdże |
|---|---|
| Waga: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595617910221 |
Zakwas ryżowy bezglutenowy - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,87 zł
Wskazówka
Delikatne płatki drożdżowe - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,62 zł
11,03 zł
–5 %
Drożdże suche. płatki standardowe 150g PROVITA
Momentálně nedostupné
10,44 zł
Organiczny
Ekologiczny zakwas z mąki orkiszowej pełnoziarnistej - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,37 zł
Wskazówka
Organiczny
Drożdże suszone aktywne 9 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,97 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
