Delikatne płatki drożdżowe - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista 1 kg BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
11,40 zł
Organiczny
Mąka instant z komosy ryżowej Royal White BIO bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 350g
Dočasně nedostupné
10,59 zł
Organiczny
Mąka pełnoziarnista. gładka 1kg BIO PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,25 zł
Mąka z łubinu 500g PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,41 zł
Nowość
Organiczny
Mąka chlebowa orkiszowa zwykła TYP 1050 1 kg BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,40 zł
Organiczny
Mąka żytnia pełnoziarnista. gładka 1kg BIO PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,14 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1425kJ/341kcal |
| Tłuszcze | 4,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,60g |
| Węglowodany | 40,20g |
| w tym cukry | 15,60 g |
| Błonnik | 46,40 g |
| Białka | 21,70 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zakwas i drożdże |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617908112 |
Drożdże Gourmet - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,36 zł
11,07 zł
–5 %
Drożdże suche. płatki standardowe 150g PROVITA
Momentálně nedostupné
10,47 zł
Nowość
Organiczny
Drożdże suszone 3x9 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,63 zł
Organiczny
Ekologiczny zakwas z mąki orkiszowej pełnoziarnistej - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,38 zł
Zakwas ryżowy bezglutenowy - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,89 zł
Wskazówka
Organiczny
Drożdże suszone aktywne 9 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,99 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
