Zupa Minestrone liofilizowana - FREEZE DRY COMPANY 50g
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe „Suon ong lua mach” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,58 zł
3,94 zł
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
Opis szczegółowy produktu
Pełny smak domowej zupy, którą możesz cieszyć się zawsze i wszędzie. Dzięki delikatnemu liofilizowaniu zachowuje swoje wartości odżywcze i bogaty smak – bez konserwantów i chemikaliów, dokładnie tak, jak lubimy. Łatwe przygotowanie – nalej i jedz! Przygotuj ciepłą, aromatyczną zupę w mgnieniu oka – bez gotowania i dodatkowych składników. Otwórz torbę. Wlej zalecaną ilość gorącej wody. Wymieszaj, zamknij i odczekaj około 5-10 minut, podawaj!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 179 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10 g |
| Węglowodany | 8,20 g |
| w tym cukry | 2,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 1,60 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595705010918 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,50 zł
Zupa błyskawiczna miso z brązowym ryżem 60g - Clearspring 4x15g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,68 zł
Miso instantní polévka jemně bílá s tofu 4 x 8g BIO - vegan - Clearspring 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,68 zł
Zupa krem instant z czosnkiem niedźwiedzim, bezglutenowa i bezmleczna - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,25 zł
MARUKOME natychmiast. zupa miso z warzywami i tofu 57g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,95 zł
Zupa GULASZOWA "pikantna" wegańska - Damodara 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,34 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
