ALMA és SÁRGARÉPA almabor - Gyümölcslé 5L
Kapcsolódó termékek
Almabor - félszáraz - Amity 330 ml (tartalék flakon)
Skladem (expedice 1-5 dní)
877 Ft
RICO Vegyes bogyós ital fekete teából gránátalma bobával 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
707 Ft
Termék részletes leírása
A legtöbb béta-karotin a többihez képest – a sárgarépa a béta-karotin természetes tárháza – a mustnak nem kell csak gyümölcsnek lennieTápanyagértékek
| Energiaérték | 182 kJ/43 kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,03g |
| szénhidrátok | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000074 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
790 Ft
–8 %
Bio citromlé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
725 Ft
Arónialé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 414 Ft
Szerves
Bio homoktövislé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 524 Ft
Old Lady - sárgarépalé 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 246 Ft
Friss gyömbérlé - Kolostor gyógyszertár 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 292 Ft
Sárgarépa és almalé - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 139 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
