Almás-feketeribizli gyümölcs almabor 200 ml OVOČNÁK
Kapcsolódó termékek
RICO Passiógyümölcs ital zöld teából licsi bobával 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
696 Ft
391 Ft
–8 %
Védje a citromos-citrus italt. fű 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
358 Ft
ALMA-KÖRTÉS almabor - (tartalék flakon) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
771 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcslé kizárólag hazánk gondosan válogatott gyümölcseiből készül. Ez az adag nem csak olyan, mintha 100 g friss gyümölcsöt fogyasztana, de remek kiegészítője lesz az ivási rendnek. A mustot hidegen sajtoljuk, hogy minél többet megóvjunk a természetből! Ebbe a csomagba 320g gyümölcsöt nyomtunk. Kíméletes pasztőrözéssel kezelve. A hatályos jogszabályoknak megfelelően a 100%-os gyümölcsléhez nem édesítünk, nem tartósítunk, és nem adunk hozzá mesterséges összetevőket. Csak természetesen előforduló cukrokat tartalmaz. 0-25°C-on tárolandó, felnyitás után azonnal fogyasszuk el.Tápérték
| Energiaérték | 182kJ/43kcal |
| Zsírok | 0,1g |
| 9,9g | |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,1g |
| Fehérje | >>>>>>>>>>>> |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000555 |
| A tétel elfogyott… | |
Tipp
Szerves
Bio citromlé 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 771 Ft
Újdonság
Szerves
Vörös szőlőlé üveg 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 161 Ft
Szerves
Bio KINDER gyümölcslé 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
662 Ft
Old Lady - chokeberry juice 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 508 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
