Arónialé 100% 250 ml GYÜMÖLCSFA
Kapcsolódó termékek
Kedvezmény
784 Ft
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Pezsgő ital fehér barack 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
731 Ft
Termék részletes leírása
Az arónia vagy fekete berkenye hazánkban nem közismert gyümölcs, de csodálatos növény, amely tele van egészséggel, ízzel és díszítéssel. Ősszel érő termései sűrű fekete bogyók, tele antioxidánsokkal. A 100%-os levünk pedig nem tartalmaz mást, mint a gyümölcsöseinkből származó aróniát. Hidegen sajtoltuk és alacsony hőmérsékleten finoman pasztőröztük a levét, hogy minél több egészségvédő anyag megmaradjon. 100 ml gyümölcsléhez 200 g aróniát használtunk. Íze enyhén édes és keserű egyszerre, így általában a savanyú és keserű italokat jobban ismerő felnőttek számára ízletesebb.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 205kJ/49kcal |
| Zsíroktelített | 0g |
| Szénhidrátok | 13,50g |
| ebből cukrok | 8,50g |
| Rost | 0,50g><0tdtd0,50g > |
| Só | 0,10 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809004041 |
| A tétel elfogyott… | |
Szerves
Bio fehér szőlőlé 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 533 Ft
Old Lady - céklalé 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 506 Ft
Tipp
Céklalé - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 090 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
