Bio gyümölcs nyalóka eper ízzel - YumEarth 14db
Kapcsolódó termékek
Újdonság
Szerves
Kókusz krém 22% zsír 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
992 Ft
COCO ROYAL Kókusztejes ital görögdinnye és zselé ízzel 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
597 Ft
Termék részletes leírása
nyalókák egyenként vannak csomagolva. Ez az amerikai márka igyekszik leküzdeni a növekvő számú allergiát mind a fiatal, mind az idősebb gyermekek körében. Ezért olyan szervezeteket is támogat, mint például a Fare, amely az ételallergiás emberek életminőségének és egészségének javítására törekszik.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1454kJ/348kcal |
| Zsírsavak | 0g |
| szénhidrát | 89,00g |
| ebből cukrok | 66,00 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,03 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 810165011687 |
Szerves
Mézeskalács csokoládéban feketeribizli töltelékkel 125 g BIO LINEA NATURA
Dočasně nedostupné
2 029 Ft
MAMA instant tészta, Carbonara bacon ízű, keleti konyha 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
480 Ft
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 010 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
