Bio gyümölcs nyalókák C-vitaminnal, eper, cseresznye és erdei bogyós ízekkel - YumEarth 14db
Kapcsolódó termékek
MAMA instant tészta, Carbonara bacon ízű, keleti konyha 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
480 Ft
Termék részletes leírása
YumEarth BIO Gyümölcs nyalókák (cseppek) görögdinnye, eper, őszibarack és gránátalma ízekkel. A nyalókák egyenként vannak csomagolva. Ezeket C-vitaminnal is dúsítják. Ez az amerikai márka megpróbálja felvenni a harcot a kis- és idősebb gyermekek növekvő számú allergiája ellen. Ezért olyan szervezeteket is támogat, mint például a Fare, amely az ételallergiás emberek életminőségének és egészségének javítására törekszik.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1460kJ/349kcal |
| Zsírsavak | 0g |
| szénhidrát | 89,00g |
| ebből cukrok | 66,00g |
| Rost | 0g |
| Fehérje | 0g |
| Só | 0g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 810165011953 |
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
654 Ft
Szerves
Gluténmentes burger zsemle 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 619 Ft
COCO ROYAL Kókusztejes ital görögdinnye és zselé ízzel 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
597 Ft
Szerves
Mézeskalács csokoládéban feketeribizli töltelékkel 125 g BIO LINEA NATURA
Dočasně nedostupné
2 029 Ft
Újdonság
Szerves
Kókusz krém 22% zsír 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
992 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
