Bio kukoricadara - natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Természetes basmati rizs gabona nélkül. 500g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,24 €
Termék részletes leírása
kukoricadarából házi kukorica zabkása (tápláló és laktató) vagy kukoricagombóc (polenta) készíthető. Kukorica sütemények vagy kukoricakenyér készítésére is alkalmas. A kukorica a búza és a rizs után a legtöbbet termesztett gabona a világon, és egyben az egyik legjövedelmezőbb növény a világon.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1507kJ/380kcal |
| telítettségból zsírsavak | 0g |
| szénhidrát | 77,00g |
| ebből cukrok | 1,70 g |
| Rost | |
| Fehérje | 7,50 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Más |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617902578 |
Kukorica zsemlemorzsa - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,83 €
Kukorica-csicseriborsó zsemlemorzsa - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,04 €
Kukorica zsemlemorzsa speciális - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,05 €
Tönkölydara - Natúr 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,14 €
Gluténmentes rizsbulgur - Natúr 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,43 €
Szerves
Kukorica polenta inst. vezeték nélküli 450g ORGANIC PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,89 €
Tipp
1,08 €
–15 %
Zabkorpa - Természetes 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,91 €
Tipp
Közönséges könnymirigy - Természetes 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,54 €
Kukoricadara - Natúr 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,70 €
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
