ČOXY - étcsokoládé xilittel - Natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Tejcsokoládé mandulával, pisztáciával és rózsával - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,16 zł
Szerves
Pörköletlen kakaóból készült csokoládé kendermaggal 70 g BIO LIFEFOOD
Dočasně nedostupné
22,01 zł
Dubai csokoládé Kunafa pisztácia 190g - eredeti recept Jordániából
Dočasně nedostupné
32,18 zł
Fehér csokoládé kesudióval, pisztáciával, ibolyával és kókuszdióval - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,16 zł
Tejcsokoládé praliné mogyorós töltelékkel - Severka 90g
Dočasně nedostupné
17,18 zł
Termék részletes leírása
Megbánás nélkül nassolni..... Kiváló csokoládé xilittel édesítve.Tápérték
| Energiaérték | 2206kJ/526,9kcal |
| Zsírok | 43,60> |
| szénhidrát | 33,50g |
| ebből cukrok | 0,20 g |
| Rost | 6,00 g |
| Fehérje | 7,70 g |
| Só | 0 g |
| Kategória: | Forró csokoládé |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617908419 |
Szerves
Étcsokoládé kakaós darabokkal 100 g BIO KAOKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
20,30 zł
Szerves
Vivani Étcsokoládé egész dióval 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,07 zł
Szerves
VIVANI bio étcsokoládék 200 x 5 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
312,44 zł
Szerves
Étcsokoládé dióval 100 g BIO KAOKA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,20 zł
Szerves
VIVANI Bio étcsokoládé 92% kókuszcukorral 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
17,70 zł
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
