Dubai csokoládé Kunafa pisztácia 190g - eredeti recept Jordániából
Kapcsolódó termékek
Púpava-Pandemiška - tönköly keksz céklás, pitypang gyökér és almafa töltelékkel - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
249 Ft
Gomba fehér csokoládé bevonattal és sütivel - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
823 Ft
Tejcsokoládé karamellel, áfonyával és kókuszdióval - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 337 Ft
Termék részletes leírása
Friss jelenség – őrölt pisztáciával töltött dubaji csokoládé, kevés tahinivel, ropogós kataifi tésztával keverve finom és ropogós.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 2146kJ/513kcal |
| telítettség | zsírsavak15,00g |
| szénhidrát | 44,00g |
| ebből cukrok | 38,00 g |
| Rost | |
| Fehérje | 15,00 g |
| Só | 0,08 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Csokoládé és kakaó finomságok |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6253361249029 |
| A tétel elfogyott… | |
Tejcsokoládé praliné mogyorós töltelékkel - Severka 90g
Dočasně nedostupné
1 473 Ft
Tejcsokoládé kesudióval, pisztáciával, ibolyával és kókuszdióval - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Tejcsokoládé pekándióval, áfonyával és kókuszos - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Fehér csokoládé pisztáciával, rózsával és cseresznyével - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Čokoláda tmavá 70 % bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 293 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
