ČOXY - fehér csokoládé mandulapelyhekkel és xilittel - Natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 244 Ft
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
771 Ft
Szerves
Gepa csokoládé kakaóchipsszel 100g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 945 Ft
Dubai tejcsokoládé pisztácia töltelékkel kadayif tésztával 93g
Dočasně nedostupné
2 230 Ft
Termék részletes leírása
Megbánás nélkül nassolni..... Nagyszerű csokoládé xilittel édesítve.Tápérték
| Energiaérték | 2437kJ/582,1kcal |
| Zsírok | 49,80> | 00g
| szénhidrát | 35,40g |
| ebből Cukor | 6,90 g |
| Rost | 1,60 g |
| Fehérje | 9,00 g |
| Só | 0g> |
| Kategória: | Fehér csokoládé |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617908433 |
Szerves
iChoc BIO vegán rizs csokoládé fehér VANILLA 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 172 Ft
ČOXY - fehér csokoládé xilittel - Natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
714 Ft
Szerves
Bio fehér csokoládé vaníliával VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 364 Ft
Fehér csokoládé vaníliával. adj nélkül. cukor 100g MÉRLEG
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 598 Ft
Szerves
Bio vegán fehér csokoládé vaníliával iChoc 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 145 Ft
Szerves
Gepa Earl Grey fehér csokoládé 80g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 945 Ft
FEHÉRCSOKOLÁDÉ desszert tubusban - Kolatch 45g, + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 002 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
