Creme de Tofu NATURAL - Lunter 140g
Kapcsolódó termékek
Tepertő kenhető - Lunter 100g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
527 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO PÁNCOLVA - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 499 Ft
Natúr kecskesajt olajos sós lében - bazsalikom - DoRa 190g
Dočasně nedostupné
1 601 Ft
Termék részletes leírása
Laktózmentes. Gluténmentes. Tartósítószerek nélkül. Vegán.Tápérték
| Energiaérték | 1191 kJ/ 289 kcal |
| Zsírok | 29 g |
| ebből telített zsírsavak | 7,10 g |
| Szárhidrátok | 1,40 g |
| ebből cukrok | <0,50 g |
| Rost | |
| Fehérjék | 5,80 g |
| Só | 0,82 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8586001012492 |
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 143 Ft
Májpástétom természetes füsttel és paprikadarabokkal - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 944 Ft
Savanyúság vörös káposztával és céklával 490 g ERJESZTÉS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 199 Ft
Gluténmentes rizs gnocchi hajdinával - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
902 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
