Csicseriborsó és borsó mini tekercs - Racio 44g
Kapcsolódó termékek
Eidam ízű szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
954 Ft
Seafoo Tofu Tuned kenhető hosszantartó - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
410 Ft
Termék részletes leírása
Csicseriborsó kenyér borsóval. Felfújt termék.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1567kJ/34kcal |
| Zsírok | 3,80g |
| ebből telített zsírsavak | ><0>Cardbo<0>carttd. td>61,10g |
| ebből cukrok | 2,30g |
| Rost | 8,90g |
| Fehérje | 18,60g |
| Só | 0,50g> |
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8595573401306 |
Kolozsvári tofu savanyú káposztával - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
894 Ft
Szerves
Bio pácolt lencse tempeh - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 520 Ft
Violife blokk gouda ízzel 2,5kg
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8 630 Ft
Szerves
Csillagfürt tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
897 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 114 Ft
Kimchi - fermentált zöldségsaláta - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 244 Ft
Szerves
Ital joghurtos lassi eper-málna pürével 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
500 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
