Eidam ízű szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Kapcsolódó termékek
Kecskedesszert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
673 Ft
Szerves
Bifidora kecske probiotikus ital 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
538 Ft
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
717 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 118 Ft
Kimchi vörös káposztával - fermentált zöldségsaláta - vegán - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 450 Ft
Termék részletes leírása
Klasszikus szeletelt, félkemény növényi sajt alternatíva Eidam ízzel. Ideális ízletes szendvicsekhez, szendvicsekhez és pirítóshoz is, mert remekül olvad.Tápérték
| Energiaérték | 1208kJ/291kcal |
| Zsírok | 23,00>zsíros |
| szénhidrát | 21,00 g |
| ebből Cukor | 0g |
| Rost | |
| Fehérje | 0g |
| Só | 2,30g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5202390028823 |
Újdonság
Szerves
Lassi ital mangópürével vegán 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
784 Ft
Újdonság
Szerves
Vegán citromos lassi ital 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
784 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
