Dulse alga - Clearspring 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Tipp
Kombu tengeri alga - natúr 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 562 Ft
Tipp
Alga zselé 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 778 Ft
Termék részletes leírása
Áztassa az algákat vízben. Vágjuk fel és adjuk salátához, leveshez vagy más ételekhez. Természetesen jódban gazdagok. A jódra fokozottan érzékeny embereknek az algák fogyasztása előtt konzultálniuk kell orvosukkal.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 206 kJ/50 kcal |
| Zsírok | <0,50g0,50>zsírsavakkal | >
| szénhidrát | 2,40 g |
| ebből cukrok | 0 g |
| Rost | 8,60 g |
| Fehérje | 4,60 g |
| Só | 0,50 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szárított gomba és alga |
|---|---|
| Súly: | 0.05 kg |
| EAN vonalkód: | 5021554001805 |
Nori hínár - pehely - Natúr 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 997 Ft
Újdonság
Szerves
2 958 Ft
–1 %
Arche Dulse hínár 40g bio
Dočasně nedostupné
2 899 Ft
Szerves
Wakame biopehely 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4 209 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
