Erebos Racket 250ml - természetes energiaital
Kapcsolódó termékek
Gyümölcsdesszert ananász, alma, banán, mangó fehérjével - 100 g-os zacskó DAY UP
Skladem (expedice 1-5 dní)
433 Ft
Silken hedvábné tofu broskev - maracuja - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
448 Ft
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Dočasně nedostupné
294 Ft
Szerves
Matcha shake banán gluténmentes 30 g BIO MATCHA TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
720 Ft
Funkční voda Limeta a mango s vitamíny a minerály - Fructal 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
634 Ft
Termék részletes leírása
Frissítő ital cseh homoktövis-ültetvények természetes levével, amely magas C-vitamin- és antioxidáns-tartalmat ötvöz, támogatva az immunitást és a bőr egészségét. Enyhén savanykás és természetesen frissítő íze megadja a szervezetnek a szükséges energiát mesterséges édesítőszerek vagy tartósítószerek nélkül. Ideális azok számára, akik természetes vitamin-támogatásra és természetes lendületre vágynak a mindennapokban. Az EREBOS RACKET egy energikus, gyógynövényes, szénsavmentes üdítőital (250 ml), magas természetes koffeintartalommal (40 mg/100 ml) és homoktövis lével.Tápérték
| Energiaérték | 146 kJ/34 kcal |
| Zsír | 0,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szárhidrát | 8,30 g |
| ebből cukor | 7,10 g |
| Rost | |
| Fehérje | 0,05 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8594188360527 |
| A tétel elfogyott… | |
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 027 Ft
Pomazánka tempeh se zeleným kořením - Sojaprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
587 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
