Farmer's kenhető - Lunter 100g
Kapcsolódó termékek
Violife blokk gouda ízzel 2,5kg
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8 660 Ft
Kimchi - fermentált zöldségsaláta - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 335 Ft
Eidam ízű szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
957 Ft
Termék részletes leírása
Alapja a füstölt tofu, aminek köszönhetően íze a hagyományos szlovák füstölt tejes sajtokhoz hasonlít.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 674kJ/162kcal |
| Zsírok | 12,00><09savból |
| szénhidrát | 8,60 g |
| ebből cukrok | <0,50g |
| Rost | |
| Fehérje | 4,90 g |
| Só | 1,20 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8586001010399 |
| A tétel elfogyott… | |
Kecskedesszert Janínek VANÍLIA - Sedlák 120g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
673 Ft
Kimchi vörös káposztával - fermentált zöldségsaláta - vegán - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 450 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO PÁNCOLVA - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 525 Ft
Paté de Tofu CRANBERRY hosszú élettartamú kenhető - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
411 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
