Francia kenhető - Lunter 100g
Kapcsolódó termékek
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 139 Ft
836 Ft
–2 %
Gluténmentes rizs gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
818 Ft
Paté de Tofu CRANBERRY hosszú élettartamú kenhető - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
440 Ft
Termék részletes leírása
Ízletes zöldségkrém francia élesztővel. A francia kenhető burkolat eltarthatósága 60 nap.Tápérték
| Energiaérték | 605kJ/145kcal |
| Zsírok | 9,00g> | <0g/tdtd d>
| szénhidrát | 0,80 g |
| ebből cukrok | <0,50g |
| Rost | |
| Fehérje | 8,00 g |
| Só | 1,20 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 8586001010221 |
Szerves
Borsó tempeh BIO PÁNCOLVA - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 495 Ft
Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 139 Ft
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
712 Ft
Májpástétom természetes füsttel és paprikadarabokkal - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 938 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 096 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
