Gazda bagettek - gluténmentes - Poensgen 2x75g
Kapcsolódó termékek
Gluténmentes linzi édességek és cukorkák - Elem 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 884 Ft
Szerves
Ashlock mag nélküli aszalt szilva 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
652 Ft
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 107 Ft
Termék részletes leírása
Javasoljuk, hogy a gluténmentes, tartós farmer bagetteket néhány másodpercig melegítse mikrohullámú sütőben, vagy röviden pirítsa meg. Ez megőrzi a termék frissességét.Tápérték
| Energiaérték | 1070kJ/254kcal |
| Zsírok | 4,50g |
| ebből telített zsírsav0ttd.4> | 48,00g |
| ebből cukrok | 3,80 g |
| Rost | 3,70 g |
| Fehérje | 3,70 g |
| Só | 1,20g> |
| Kategória: | Növényi és bio élelmiszerek |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4250208801916 |
Panini classic gluténmentes 188 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 213 Ft
Szerves
Life Crackers kendermagos chia maggal nyers 90 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 845 Ft
KOPIKO Kávécukorka 175g
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,4 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 204 Ft
COCO ROYAL Kókusztejes ital görögdinnye és zselé ízzel 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
595 Ft
Szerves
Dennree diós nugát krém 13% dió 400g Bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 058 Ft
Szerves
Gluténmentes burger zsemle 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 614 Ft
Salsa Verde mexikói paradicsomos paradicsommal - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
2 860 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
