Gluténmentes áfonya granola - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Termék részletes leírása
természetesen gluténmentes áfonya keverék reggelire alkalmas, joghurttal vagy tejjel kombinálva. A keverék kiegyensúlyozott, és elegendő energiát és tápanyagot biztosít az egész reggelre. Az áfonya az antioxidánsok kiváló forrása is.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 1743 kJ/417 kcal |
| Zsírok | 15,67 g |
| szénhidrát | 57,24g |
| ebből cukrok | 20,67 g |
| Rost | |
| Fehérje | 10,47 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gasztro és nagy kiszerelésű pehely, zabkása és müzli |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595617904947 |
| A tétel elfogyott… | |
Müzli csokoládé dióval - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 322 Ft
Hajdina darabok csokoládéval - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15 366 Ft
Tipp
Finom zabpehely csírával Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 3,8 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 073 Ft
Instant kukorica zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7 507 Ft
Gesztenye kása - gluténmentes instant zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19 353 Ft
Instant kukoricapehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
4 750 Ft
Tipp
Instant köleskása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 732 Ft
Egész szójapehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 439 Ft
Tipp
Instant hajdina zabkása - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10 556 Ft
Gluténmentes granola mandulával - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12 668 Ft
Instant könnyű hajdina pehely - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 451 Ft
Teljes zab csírával gluténmentes Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5 630 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
