Gluténmentes burgonya gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Olasz gluténmentes Penne tészta - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
818 Ft
Kukoricatészta FUSILLI (orsók) gluténmentes - Natúr 250g
Dočasně nedostupné
662 Ft
Újdonság
Szerves
Teljes kiőrlésű fusilli tészta 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
1 211 Ft
Gluténmentes olasz tészta Rigatoni - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
818 Ft
Těstoviny pohankové bez lepku - Fusilli - vřetena - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
744 Ft
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Penne - trubka velká - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
642 Ft
Termék részletes leírása
gluténmentes gnocchi a tésztához hasonlóan főételként vagy köretként is tálalható cseh és olasz stílusban. A gnocchi csomagolás előnye, hogy 2 különálló, egyenként 250 grammos kádban kerül forgalomba. A gluténmentes élelmiszerek különösen alkalmasak gluténérzékenységben szenvedők számára.Tápérték
| Energiaérték | 641kJ/151kcal |
| Zsírok | 0,20g><0ttds |
| szénhidrát | 33,90 g |
| ebből cukrok | 0,10 g |
| Rost | 2,00 g |
| Fehérje | 2,40 g |
| Só | 0,79 g> |
| Kategória: | Más |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595199901631 |
Szerves
Teljes kiőrlésű rozstészta tészta. 300g BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
613 Ft
Gluténmentes tészta akció 3+1 1kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 975 Ft
WU FU YUAN Fekete tápióka barnából. cukor 5´250g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 107 Ft
Hüvelyes keményítőből (50%) készült üvegtészta - Orient Gourmet 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
383 Ft
793 Ft
–11 %
Spindles Protein szuper 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
705 Ft
530 Ft
–0 %
Borsóorsók 100% 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Skladem (expedice 1-5 dní)
528 Ft
Tipp
Vöröslencse tészta - Natúr 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
597 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
