Gluténmentes rizs gnocchi hajdinával - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Szerves
Bio pácolt lencse tempeh - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 525 Ft
Kimchi vörös káposztával - fermentált zöldségsaláta - vegán - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 450 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO NATURAL - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 118 Ft
Termék részletes leírása
gluténmentes gnocchi a tésztához hasonlóan főételként vagy köretként is tálalható cseh és olasz stílusban. A gnocchi csomagolás előnye, hogy 2 különálló, egyenként 250 grammos kádban kerül forgalomba. A gluténmentes élelmiszerek különösen alkalmasak gluténérzékenységben szenvedők számára.Tápérték
| Energiaérték | 735kJ/173kcal |
| Zsírok | 0,40g><0ttds |
| szénhidrát | 38,20g |
| ebből cukrok | 0,90 g |
| Rost | 1,80 g |
| Fehérje | 3,30 g |
| Só | 0,90 g> |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595199901341 |
Seafoo Tofu Tuned kenhető hosszantartó - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
411 Ft
Szerves
Borsó tempeh BIO PÁNCOLVA - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 525 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
