Cukier daktylowy BIO - 5 kg
Produkty powiązane
Jogurt musli z owocami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,99 zł
Organiczny
Kuskus pełnoziarnisty 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,91 zł
Organiczny
Płatki owsiane drobne 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
57,38 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1604 kJ/383 kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 92,43g |
| w tym cukry | 69,74 g |
| Błonnik | 11,04 g |
| Białka | 2,53 g |
| Sól | 0,01 g |
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617916575 |
Organiczny
Ryż długoziarnisty naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,05 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
