Cukier naturalny - Naturalny 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! Ziele angielskie całe 15 g BIO TO NATURALNE
Dočasně nedostupné
1,12 €
Zestaw prezentowy przypraw chili (10 ampułek) - Hot chips 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,01 €
Opis szczegółowy produktu
Nierafinowany, naturalny cukier buraczany charakteryzuje się jasnobrązowymi kryształkami. W odróżnieniu od cukru białego nie jest poddawany rafinacji chemicznej, dzięki czemu zachowuje naturalną zawartość minerałów, witamin i pierwiastków śladowych. Nadaje się do słodzenia napojów, jogurtów, płatków śniadaniowych, owsianek, domowych lemoniad oraz do pieczenia ciast, pierników, cukierków, ciasteczek i innych wyrobów piekarniczych i cukierniczych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1630kJ/390kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 98,97g |
| w tym cukry | 98,97 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukry |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8594010319433 |
Organiczny
Cukier trzcinowy Demerara 500 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,98 €
Organiczny
Naturala naturalny cukier trzcinowy 400 g BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,60 €
Organiczny
Cukier kokosowy ekologiczny 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,03 €
Cukier trzcinowy melasa naturalna 300 g BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
1,62 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
