Cydr Jabłko i Owoce Leśne - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,08 zł
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
Opis szczegółowy produktu
to, co najlepsze z prawdziwego czeskiego lata - połączenie czesko-słowackiej aronii, truskawek, malin i jabłek - tyle smaków w jednym łykuWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000784 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
Sok pomarańczowy butelka 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
22,03 zł
Nowość
Organiczny
Sok z buraków 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Nowość
Organiczny
Sok jabłkowy z koncentratu 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,84 zł
Organiczny
Sok z białych winogron ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,89 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
