Old Lady - sok z winogron niebieskich 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 285kJ/66kcal |
| Tłuszcze | 0,01g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,002g |
| Węglowodany | 16,00g |
| w tym cukry | 16,00g |
| Paliwo | |
| Białka | 0,20g |
| Sól | 0,008g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101008235 |
Sok owocowy 100% GRANAT - Nektar Gruziński 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,94 zł
Wskazówka
Sok z buraków - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,73 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
