Cydr jabłkowo-buraczany 200 ml OVOČNÁK
Produkty powiązane
Organiczny
Holle Pasternak puree dodatek 125g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Cydr jabłkowy 100% 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Holle Risotto warzywne danie dodatkowe 220g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,65 zł
Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
WODA MINERALNA DLA DZIECI - Woda mineralna dla dzieci o pH 7,4 - Royal Water 0,5l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,09 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowo-warzywny 100% powstaje wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju. Ta porcja nie tylko odpowiada zjedzeniu 100 g świeżych owoców i warzyw, ale będzie również świetnym uzupełnieniem Twojego planu nawadniania. Stosujemy tłoczenie na zimno, aby zachować jak najwięcej z natury! Do tego opakowania wcisnęliśmy 320 g owoców i warzyw. Poddane łagodnej pasteryzacji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie słodzimy, nie konserwujemy i nie dodajemy sztucznych składników do soków owocowych i warzywnych w 100%. Zawiera wyłącznie cukry występujące naturalnie. Przechowywać w temperaturze 0-25°C, spożyć natychmiast po otwarciu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,1g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,1 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809000159 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Torebka jabłko-wiśnia-aronia 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,43 zł
Organiczny
BIOTR7640161877290
Organiczny
Chipsy bezglutenowe dla dzieci ze szpinakiem BIO - BioKids 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
