Torba jabłkowo-truskawkowa 120 g OVOČÍKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Puree gruszkowe Holle 125g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Organiczny
BIOTR4260133232587
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, jagoda - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych mango, marakuja - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Torebka jabłko-gruszka-rokitnik 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Cydr jabłkowy 100% 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Holle Danie dodatkowe marchewka, ziemniaki i wołowina 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,39 zł
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001651 |
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, truskawka, śmietana - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Organiczny
Apotheke HERBATA DZIECIĘCA EKOLOGICZNA Owocowa 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,60 zł
Torebka mieszanki jabłkowo-ogrodowej 200 g OVOČÝÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,16 zł
Organiczny
Dodatek do dania głównego mieszanka owoców ogrodowych - torebka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
